Logo

Szkolenia z cyklu ESG webinar Kancelarii SK&S

Room type

Permanent

This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Zapraszamy do udziału w szkoleniu z cyklu ESG webinar. To seria spotkań poświęconych najbardziej palącym wyzwaniom związanym z wdrażaniem regulacji ESG!

Borys D. Sawicki

Radca prawny, współkierujący zespołem ESG w SK&S

Członek Komitetu ESG przy Krajowej Izbie Gospodarczej, członek grupy wsparcia EFRAG ds. rozwoju standardów raportowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (VSME ESRS), członek Rady Innowatorów ESG przy Polskim Stowarzyszeniu ESG, członek grupy roboczej dot. minimalnych gwarancji przy Związku Banków Polskich i ekspert Grupy Roboczej ds. stosowania Taksonomii UE pod auspicjami polskiego Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Julia Trzmielewska

Adwokat, członkini zespołu ESG w SK&S

Specjalizuje się w prawie handlowym i prawie rynku kapitałowego. Zajmuje się bieżącą obsługą spółek publicznych, doradza w wypełnianiu obowiązków informacyjnych, emisjach i umorzeniach akcji, programach motywacyjnych, skupach akcji własnych. Wspiera spółki przy przeprowadzaniu ofert publicznych, w tym pierwszych i wtórnych ofert publicznych oraz delistingów. Doradza również akcjonariuszom spółek publicznych i inwestorom przy wypełnianiu obowiązków związanych z wezwaniami, przymusowymi wykupami, obejmowaniem/nabywaniem i zbywaniem znacznych pakietów akcji, w tym w ramach transakcji ABB, OTC. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed KNF, KDPW i GPW. Uczestniczy w transakcjach M&A i restrukturyzacyjnych, zwłaszcza tych dotyczących spółek publicznych.

Klaudia Księżopolska

Prawnik

Członkini Zespołu ds. ESG. Publikuje i prowadzi szkolenia z tematyki dotyczącej obowiązków ujawnieniowych dla uczestników rynku finansowego, ESG oraz raportowania.
Organizator zastrzega sobie prawo ograniczenia dostępu do wydarzenia w stosunku do wybranych podmiotów, w szczególności konkurencyjnych wobec organizatora.